جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

افزایش کاربری سامانه شناسایی هوشمند شناورها در بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش کاربری سامانه شناسایی هوشمند شناورها در بوشهر

افزایش کاربری سامانه شناسایی هوشمند شناورها در بوشهر

افزایش کاربری سامانه شناسایی هوشمند شناورها در بوشهر

مسعود قاسمیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پیش از این سامانه شناسایی هوشمند شناور تنها توسط نمایشگر مرکزی قابل رویت و رصد بود که با اقدام صورت گرفته دیدن و رصد شناورها روی همه نمایشگرهای متصل به شبکه امکان پذیر شد.
وی بیان کرد: افزایش توان مدیریتی، قابل تعمیم شدن سامانه شناسایی هوشمند شناورها به سایر تجهیزات تحت شبکه، کاهش تصادفات و افزایش ایمنی دریانوردی، قابلیت اجرا در تمامی بنادر کشور، اجرای صددرصدی طرح توسط متخصصان داخلی (اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر) از مزیت های مهم اقدام صورت گرفته برای افزایش کاربری شامانه شناسایی هوشمند شناورهاست.
قاسمیان ادامه داد:افزایش سرعت کار سامانه شناسایی هوشمند شناورها از دیگر مزیت های به روز رسانی این سامانه به شمار می رود.
وی گفت: این سامانه که توسعه و به روز رسانی شده اکنون در بندر بوشهر و سایر بندرهای تابعه در استان نصب و راه اندازی شده است.
قاسمیان یادآور شد: قیمت تقریبی این نرم افزار 800 میلیون ریال است که با اجرای این پروژه توسط کارشناسان اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر از هزینه بسیار بالا صرفه جویی و با توجه به تعداد کاربران بیش از هشت میلیارد ریال صرفه جویی شد.
وی یادآور شد: برای گسترش مانیتورینگ سامانه شناسایی هوشمند شناورها و بهره وری و انتقال دانش به کل بنادر کشور، کتابچه ای نیز توسط اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر تهیه شده است که در اختیار اداره های کل بنادر و دریانوردی کشور قرار می گیرد.