جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

افزایش توان بازدارندگی نیروی دریایی سپاه - نمایش محتوای خبر

 

 

افزایش توان بازدارندگی نیروی دریایی سپاه

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: با مجهز شدن نیروی دریایی سپاه به شناورهای موشک‌انداز و اژدرافکن ضمن برقراری امنیت پایدار در خلیج فارس توان دفاعی و بازدارندگی این نیرو افزایش یافته است.

افزایش توان بازدارندگی نیروی دریایی سپاه

 

سردار علی رزمجو در همایش طلایه‌داران تبلیغ در بوشهر با تبریک عید سعید فطر ماه مبارک رمضان را ماه تزکیه، تقویت معنویت، ارتقا ایمان و اخلاص دانست و اظهار داشت: ماه مبارک رمضان بهترین و بزرگترین ظرفیتی است که می‌توان در ارتقا بنیه معنوی از آن بهره جست.
وی با تاکید بر تقویت روحیه انقلابی و استکبار ستیزی افزود: با تجزیه و تحلیل انقلاب متوجه می‌شویم که تقویت روحیه انقلابی و استکبار ستیزی  که از دستاوردهای انقلاب اسلامی است باید همواره مورد توجه قرار گیرد.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه  با اشاره به اینکه ایران اسلامی با ایمان و توان بالای دفاعی قدرت آمریکا را به زوال کشیده افزود: با بررسی دوران‌های متفاوت انقلاب اسلامی به این مهم می‌رسیم که قدرت آمریکا و عدم اقدام علیه آنها به یک فرهنگ تبدیل شده بود.
رزمجو با بیان اینکه انقلاب اسلامی فرهنگ قدرت آمریکا را برچیده است خاطرنشان کرد: نخستین ضربه بزرگ انقلاب اسلامی به استکبار بود که توانست قدرت پوشالی آمریکا را در جهان بی هویت کند.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه فرهنگ استکبار ستیزی در ایران اسلامی به فرهنگ تبدیل شده افزود: امام راحل با داشتن روحیه انقلابی و جهادی، استکبار ستیزی را با مشارکت مردم انقلابی به یک فرهنگ تبدیل کردند
رزمجو تسخیر لانه جاسوسی و شعار مرگ بر آمریکا را دو رویداد مهم اوائل انقلاب اسلامی دانست و افزود: این دو رویداد سبب خنثی شدن محاصره‌های استکبار علیه نظام اسلامی ایران شد.
فرمانده نیروی دوم دریایی سپاه استان بوشهر با اشاره به اینکه ایران اسلامی الگوی مقابله با استکبار جهانی شده تصریح کرد: تسلیم نشدن در برابر خواسته‌های آمریکا،  ایران اسلامی را به الگویی در دنیا تبدیل کرده است.
وی با اشاره به اینکه  ایران اسلامی سبب بیداری همه ملت‌های آزادی‌خواهان جهان شد تاکید کرد: تحقیر استکبار توسط نظام جمهوری اسلامی ایران  آثار و برکات مهمی در جهان داشت بگونه‌ای که امروز شاهد آن هستیم که بیداری اسلامی در سراسر دنیا جای قدرت آمریکا و استکبار را گرفته است.
رزمجو به حماسه نیروی دریایی سپاه در 22دی ماه سال گذشته پرداخت و خاطرنشان کرد: در این حماسه تفنگداران آمریکایی بازداشت شدند و قدرت آمریکا در برابر ایرانیان زانو زدند.
وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها در برابر ایران اسلامی تحقیر شده تصریح کرد: در آخرین تحقیق منتشر شده، آمریکایی‌ها به ضعف خود در ابعاد مختلف نظامی، تجهیزاتی و مدیریتی اعتراف کردند و این یعنی تداوم تحقیر استکبار توسط سربازان انقلاب اسلامی ایران است.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه قدرت نیروی دریایی سپاه در حراست و حفاظت از مرزآبی خلیج فارس ارتقا یافته است افزود: با مجهز شدن نیروی دریایی سپاه به شناورهای موشک‌انداز و اژدرافکن ضمن برقراری امنیت پایدار در خلیج فارس توان دفاعی این نیرو افزایش یافته است.