جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروز 96 دراستان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروز 96 دراستان بوشهر

آغاز پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروز 96 دراستان بوشهر

روابط عمومی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان بوشهر روز سه شنبه به نقل از سید حمیدرضا علم افزود: علاقمندان به مسافرت باناوگان اتوبوسی از امروز می توانند بدون مراجعه به دفاتر فروش شرکت های حمل ونقل مسافر بلیت مسافرت برای همه مقاصد خارج استان را از طریق اینترنت تهیه کنند.
وی، بازه زمانی بلیت ایام نوروز را 25 اسفند سال جاری تا 15 فروردین 96 اعلام کرد و ادامه داد: همه افرادی که قصد سفر در این ایام دارند می توانند بامراجعه به سایت www.safar724.ir بلیت مسافرت به مقاصد دلخواه خود را تهیه کنند.
علم اضافه کرد: پیش فروش اینترنتی بلیت سفرهای نوروزی ضمن کاهش سفرهای درون شهری و حذف واسطه ها به مسئولان نیز این امکان را می دهد که با آگاهی از میزان درخواست مردم نسبت به تامین ناوگان مورد نیاز برای ایام نوروز اقدام کنند.
وی افزود: فروش توامان حضوری و اینترنتی بلیت مسافرت باناوگان اتوبوسی برای ایام نوروز هم از 15 اسفندماه سال جاری در استان بوشهر آغاز می شود و تا پایان طرح نوروزی ادامه می یابد.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان بوشهر گفت: 329دستگاه اتوبوس شرکتهای مسافربری این استان در ایام نوروز در آمادگی کامل هستند تا خدمات لازم را به مردم ارایه کنند.
علم افزود: ستاد ویژه ایام نوروز با مشارکت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای و انجمن صنفی شرکت های حمل ونقل مسافر استان بوشهر از 15 اسفند تشکیل می شود و تا پایان طرح نوروزی بر روندخدمت رسانی به مسافران نظارت خواهد کرد.
وی با اشاره به جا به جایی مطلوب مسافران در نوروز گذشته در استان بوشهر یادآورشد: با سرمایه گذاری صورت گرفته استان بوشهر یکی از جوانترین ناوگان مسافربری کشور در بخش اتوبوسی را دارد و این ناوگان در طرح نوروزی 95 با انجام 10 هزار 736 سفر 204 هزار 809 مسافر را جا به جا کرد.