جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از هشت طرح ورزشی در استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از هشت طرح ورزشی در استان بوشهر

آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از هشت طرح ورزشی در استان بوشهر

آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از هشت طرح ورزشی در استان بوشهر

احمد بهروزیان فر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اعتبار این پروژه ها 130 میلیارد ریال است که از این طرح ها 2 سالن ورزشی و 2 زمین چمن افتتاح و چهار طح دیگر نیز عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
وی بیان کرد: 2 سالن ورزشی چند منظوره در روستاهای زیارت ساحلی شهرستان دشتی و آبگرمک جم و 2 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای چهار روستایی شهرستان گناوه و دیلم به بهره برداری رسید.
بهروزیانفر ادامه داد: سالن های ورزشی چند منظوره در روستای برکه چوپان کنگان، بیدخون شهرستان عسلویه و سالن ورزشی شهرهای دیلم و گناوه نیز عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر یادآور شد: در هفته تربیت بدنی و ورزش در مجموع 150 برنامه فرهنگی و ورزشی در استان بوشهر اجرا شد.
وی گفت: در بوشهر نیز هیات های ورزشی با برپایی غرفه هایی فعالیت های ورزشی خود را با هدف ترغیب شهروندان به مقوله ورزش دایر کردند و در قالب آن ورزشکاران به نمایش توانمندی های خود پرداختند.
وی همچنین با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات فوتبال ساحلی پرشین کاپ در استان بوشهر گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته امسال 6 تیم مطرح فوتبال ساحلی دنیا در شهر بوشهر حضور پیدا می کنند تا دومین دوره مسابقات فوتبال ساحلی پرشین کاپ را با حضور آنها آغاز کنیم.
بهروزیانفر یادآور شد: زمان برگزاری این دوره از مسابقات هفتم بهمن ماه سال جاری تعیین شده است.
وی یادآور شد: سال گذشته نخستین دوره این مسابقات با حضور تیم های اوکراین، ایتالیا، لهستان و ایران در بوشهر برگزار شد که با استقبال چشمگیر هم استانی ها روبرو شد.