جهش تولید | دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹

آغاز ساخت منازل محرومان در روستاهای استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

آغاز ساخت منازل محرومان در روستاهای استان بوشهر

آغاز ساخت منازل محرومان در روستاهای استان بوشهر

آغاز ساخت منازل محرومان در روستاهای استان بوشهر

 

امام جمعه بوشهر گفت: سپاه پاسداران نقش مهمی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، دفاعی، فرهنگی، محرومیت‌زدایی دارد که در این راستا سپاه استان بوشهر در اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی پیشتاز است.

آیت‌الله صفایی بوشهری در مراسم آغاز ساخت منزل محرمان روستایی استان بوشهر با بیان اینکه سپاه نقش مهمی در عرصه‌های مختلف دارد اظهار داشت: مشارکت سپاه استان بوشهر در ساخت منزل مسکونی نیازمندان روستایی نشان از توجه این نیروی ارزشی به مشکلات مردم در تمام عرصه دارد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تصریح کرد:امیدواریم با چنین حرکات جهادی یکی از اهداف انقلاب اسلامی که رفع محرومیت است محقق  شود.

امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه  هدف اصلی سپاه حضور در عرصه  اقتصادی نیست افزود:سپاه پاسدار با حضور داوطلبانه در عرصه اقتصادی و محرمیت‌زدایی برای تحقق  منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی وارد این عرصه شده است.

صفایی بوشهری با بیان اینکه استکبارستیزی و محرومیت زدایی از اهداف سپاه است گفت: یک دست سپاه مبارزه با استکبار جهانی و در دست دیگر آن محرومیت‌زدایی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با اشاره به ظرفیت‌های بالای استان بوشهر عنوان کرد: این استان دارای ظرفیت‌های بالایی  است و با یک برنامه‌ریزی دقیق می‌تواند به اوج برخورداری در تمامی عرصه‌ها دست ‌یابد.

صفایی بوشهر با اشاره به تحقق طرح‌های اقتصاد مقاومتی تأکید کرد: اقتصاد مقاومتی یک راهکاری است که اگر مسئولان از آن تخطی کنند دچار مشکل  می‌شوند، دراین‌باره حرف و نشست مطرح نیست بلکه اقدام و عمل نیاز است.

وی از تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: با اجرای طرح‌های ساخت منازل محرومان در روستاهای استان بوشهر سپاه و کمیته امداد در کنار هم اقتصادی مقاومتی، اقدام و عمل کرده‌اند که سبب شادمانی رهبر معظم انقلاب و مردم محروم شده است.

امام‌ جمعه بوشهر تاکید کرد: امید است هرچه سریع‌تر با همکاری  تمام دستگاه‌های متولی چراغ  خانه‌های محرومان روشن شود.

صفایی بوشهر با اشاره به آغاز ساخت منازل محرومان در روستاهای استان بوشهر گفت: اجرای این طرح در راستای اقتصاد مقاومتی که تنها نسخه شفا بخش اقتصاد  است اجرایی شده و این اقدام گامی بزرگ در مسیر محرومیت زدایی است.

امام جمعه بوشهر سپاه را پیشگاه در عرصه اقتصاد مقاومتی دانست و اظهار امیدواری کرد روزی را ببینیم که همه هم استانی‌ها بویژه محرومان صاحب مسکن باشند.

وی تصریح کرد: سپاه مانند همیشه در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی به ویژه در بخش اقتصاد مقاومتی پیشگام عمل کرده است.