جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

اعزام 20 هزار مبلغ حوزه علمیه به اقصی نقاط کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام 20 هزار مبلغ حوزه علمیه به اقصی نقاط کشور

رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در ماه های محرم و رمضان امسال 20 هزار مبلغ از حوزه‌های علمیه قم، اصفهان، مشهد و اهواز برای فعالیت های تبلیغی و ارشادی به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.

اعزام 20 هزار مبلغ حوزه علمیه به اقصی نقاط کشور

 

 حجت الاسلام احمد واعظی روز پنج شنبه در حاشیه نشست شورای فرهنگ عمومی استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: اعزام مبلغ برای مناسبت‌های مختلف از برنامه‌های مهم حوزه‌های علمیه است .
وی یادآورشد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در عرصه فرهنگی و تبلیغی نقش مهم و تاثیرگذاری داشته و اعزام مبلغان نیز با همین رویکرد انجام می شود.
واعظی همچنین با اشاره به فعالیت های پژوهشکده تبلیغات اسلامی ادامه داد: در این پژوهشکده علاوه بر وجود آثار مهم و متقن پیرامون موضوع های مختلف، در حوزه داستانی نیز، آثار علمی و غنی به ویژه در عرصه زندگی اهل بیت(ع) انتشار یافته است.
وی همچنین باتاکید بر نقش مهم این نهاد در رشد فکری جامعه اضافه کرد: از ظرفیت‌های هنری پژوهشکده تبلیغات اسلامی برای رشد فکری جامعه استفاده می‌شود که در این راستا تولیدات و پژوهش‌های معتبری ارائه شده است.
واعظی یادآور شد: دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم چهار ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به فرمان امام راحل راه اندازی شده که در قالب آن خدمات گوناگون فرهنگی به جامعه عرضه شده است.