جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اعزام ۴۱۰ مبلغ به استان بوشهر همزمان با دهه کرامت - نمایش محتوای خبر

 

 

اعزام ۴۱۰ مبلغ به استان بوشهر همزمان با دهه کرامت

اعزام ۴۱۰ مبلغ به استان بوشهر همزمان با دهه کرامت

اعزام ۴۱۰ مبلغ به استان بوشهر همزمان با دهه کرامت

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از پذیرش بورسیه دانشگاه امام رضا(ع) ویژه دانش‌آموزان ممتاز و مددجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.
احمد لطفی با اشاره به تاکیدات رهبر انقلاب مبنی بر خدمت به مستمندان و مستضعفان، گفت: دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در نظر دارد بخشی از ظرفیت پذیرش ورودی سال 1395 خود در مقطع کارشناسی را به دانش آموزان ممتاز و کم برخوردار با ارائه تسهیلات ویژه اختصاص دهد.
وی با بیان اینکه ارائه تسهیلات در این دانشگاه برای دانش آموزان ممتاز تحت حمایت، رایگان است، افزود: پرداخت کمک هزینه تحصیلی به صورت ماهیانه، ارائه خوابگاه دانشجویی و سلف سرویس دانشگاهی، بخشی از تسهیلات در نظر گرفته شده برای پذیرفته شدگان است.
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر بیان کرد: این تسهیلات که در قالب" بورسیه تحصیلی امام رضا(ع)" به داوطلبان تعلق می‌گیرد با توجه به معدل کتبی دیپلم متقاضیان 17 به بالا است.
لطفی درباره نحوه ثبت‌نام و پذیرش متقاضیان گفت: دانش آموزانی که در آزمون سراسری امسال شرکت کرده‌اند از تاریخ اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری تا 25 مرداد  می‌توانند با ارسال مدارک درسایت دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) نام نویسی کنند.
وی خاطر نشان کرد: اطلاعات تکمیلی درباره شرایط دقیق اعطای بورسیه و نیز فرم های ثبت نام در سایت دانشگاه به نشانی www.imamreza.ac.ir آمده است.