سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

اعتبارات ورزش استان بوشهر در سال آینده افزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

اعتبارات ورزش استان بوشهر در سال آینده افزایش می‌یابد

وزیر ورزش و جوانان گفت: تلاش می‌شود با افزایش اعتبارات ورزشی استان بوشهر این بخش وضعیت خوبی در سال آینده داشته باشد

اعتبارات ورزش استان بوشهر در سال آینده افزایش می‌یابد

مسعود سلطانی‌فر صبح امروز در نشست با مسئولان شهرستان عسلویه با بیان اینکه وزارت نفت در این شهرستان سرمایه‌گذاری‌های بسیار زیادی کرده است اظهار داشت: متناسب با این سرمایه‌گذاری‌ها لازم است طرح‌های زیرساختی ورزشی در شهرستان عسلویه توسعه یابد و زمینه حل مشکلات ورزشکاران و جوانان این منطقه برطرف شود.

وی با بیان اینکه وزارت نفت توجه ویژه‌ای به زیرساخت‌های ورزشی شهرستان عسلویه داشته است، افزود: با توجه به مسئولیت اجتماعی این وزارتخانه تاکنون طرح‌های مختلفی از سوی وزارت نفت در شهرستان عسلویه اجرایی شده و یا در حال اجراست که جای قدردانی دارد.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه توجه به مطالبات مردم از اولویت‌های ورزش و جوانان است، گفت: توسعه طرح‌های ورزشی و زیرساختی در مناطق مختلف استان بوشهر مورد توجه است و تلاش می‌شود مشکلات عسلویه در بخش ورزشی برطرف شود.

سلطانی‌فر با تأکید بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در استان بوشهر افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده با تخصیص اعتبارات لازم تلاش می‌شود پروژه‌های نیمه‌تمام ورزشی استان بوشهر تا پایان سال مالی 95 تکمیل و افتتاح شود.

وی افزود: وضعیت بودجه ورزشی استان بوشهر در سال آینده با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مطلوب پیش‌بینی می‌شود که این مهم تحول مهمی در حل برخی مشکلات ورزشی این استان ایجاد می‌کند.

وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر توسعه ورزش‌های آبی در استان بوشهر بیان کرد: با توجه به وجود ظرفیت‌های مهم استان در بخش ورزش‌های آبی تلاش می‌شود اینگونه ورزش‌ها در استان بوشهر توسعه و طرح‌های نیمه تمام آن تکمیل شود.

سلطانی‌فر با بیان اینکه نگاه دولت در کنار سرمایه‌گذاری‌های نفت و توسعه زیر ساخت‌های ورزشی و فرهنگی افزود: توجه به جوانان و مطالبات آنان از اولویت‌های برنامه سال آینده است و امید می‌رود به این حرکت عمومی شتاب بیشتری داده شود.