جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

آشنایی جوانان و نوجوانان با قرآن کریم از انحرافات آنها جلوگیری می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

آشنایی جوانان و نوجوانان با قرآن کریم از انحرافات آنها جلوگیری می‌کند

آشنایی جوانان و نوجوانان با قرآن کریم از انحرافات آنها جلوگیری می‌کند

آشنایی جوانان و نوجوانان با قرآن کریم از انحرافات آنها جلوگیری می‌کند

سرهنگ دوم پاسدار غلامرضا شهابی عصر دیروز در مراسم ترتیل خوانی نوجوانان بسیجی در حسینیه عاشقان ثارالله سپاه امام صادق(ع) بوشهر با حضور قاریان و حافظان نوجوان بسیجی با بیان اینکه انس گرفتن با قرآن کریم  سبب تقویت روح و جان انسان می‌شود اظهار داشت: برگزاری محافل انس با قرآن سبب آشنایی هرچه بیشتر نوجوانان و جوانان با کلام الهی و ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه می‌شود.

وی با تاکید بر ترویج فرهنگ انس با قرآن در بین نوجوانان بسیجی تصریح کرد: حضور نوجوانان بسیجی در مراسمات ترتیل‌خوانی سبب ترویج فرهنگ هرچه بهتر قرآن در بین جوانان می‌شود.

جانشین سپاه ناحیه بوشهر  با اشاره به نقش مهم انس با قرآن در جلوگیری از انحرافات و آسیب‌‌ها اظهار کرد:  آشنایی جوانان و نوجوانان با قرآن کریم  از انحرافاتی که امروز در جامعه وجود دارد خارج می‌شوند و به سوی باری تعالی می‌شتابند و سبب جامعه‌ای انقلابی می‌شود.

شهابی با بیان اینکه انس با کلام الهی سبب قرآنی شدن کردار و رفتار انسان‌  می‌شود افزود: وجود قاریان و حافظان از برکت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و جزء بزرگترین افتخارات جامعه به حساب می‌آیند.

وی با تاکید براین نکته که قرآن مسیر اصلی هدایت انسان را مشخص می‌کند گفت: با انس گرفتن با این کتاب الهی جوانان و نوجوانان به نور خدایی نزدیک می‌کند.

جانشین سپاه ناحیه بوشهر با اشاره به اینکه مراسم ترتیل خوانی در رده نوجوانان هرساله برگزار می‌شود، بیان کرد: هدف از برگزاری ترتیل‌خوانی در رده نوجوانان و جوانان مانوس کردن آنها با قرآن کتاب الهی است.

شهابی تصریح کرد: کسانی که به سمت قرآن می روند و به فرمایشات این کتاب الهی عمل کند می‌تواند به درجات عالی دست پیدا کند.

وی با تاکید بر فرهنگ‌سازی قرآنی در نوجوانان بسیجی بوشهر تصریح کرد: با توجه به نقش مهم انس با قرآن در مصون نگه داشتن از آسیب‌ها و رشد و سعادت، آشنایی و فرهنگ سازی کلام وحی  در نوجوانان و جوانان بسیجی بوشهر در اولویت برنامه سپاه قرار دارد.