سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری فراهم می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری فراهم می‌شود

اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری فراهم می‌شود

اشتغال ۸۰۰۰ نیروی جوان بوشهری فراهم می‌شود

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با وزارت نفت و مهارت افزایی جوانان زمینه اشتغال ۸ هزار نفر در صنایع مختلف استان بوشهر فراهم می‌شود.
سعید زرین‌فر در آیین رونمایی از تجهیزات اهدایی شرکت نفت به دانشکده فنی و حرفه‌ای امام خامنه‌ای بوشهر با بیان اینکه مهارت افزایی جوانان جویای کار از اولویت‌های استان بوشهر است اظهار داشت: بر اساس ظرفیت‌های مناطق مختلف استان بوشهر جوانان جویای کار با حضور در کلاس‌های آموزش فنی و حرفه‌ای مهارت افزایی می‌شوند.
وی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه آموزش 8 هزار نفر از جوانان استان بوشهر در طی 4 سال  تصریح کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه با وزارت نفت و مهارت افزایی جوانان زمینه اشتغال 8 هزار نفر در صنایع مختلف استان بوشهر فراهم می‌شود.
زرین‌فر تاکید کرد:  با برنامه‌ریزی انجام شده نیروهای جوان مهارتی صنایع و شرکت‌های مختلف تا سال آینده با مهارت افزایی تامین می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار با اشاره به اینکه رونمایی از تجهیزات  دانشکده امام خامنه‌ای بوشهر درهمین راستا صورت گرفته است گفت: این تجهیزات شامل انواع وسائل مورد استفاده در کارگاه‌های کامپیوتر، عمران، مکانیک، برق و الکترونیک است.
وی با تاکید بر تجهیز کارگاه‌های دانشکده فنی و حرفه‌ای امام خامنه‌ای بوشهر افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده تا نیمه نخست امسال کارگاه‌های این دانشکده به امکانات مورد نیاز آموزشی و آزمایشگاهی مجهز می‌شود.