سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۳۰ شهریور ۱۴۰۰

اشتغال نیروهای بومی دیلم و گناوه در شرکت‌های نفتی منطقه فراهم می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اشتغال نیروهای بومی دیلم و گناوه در شرکت‌های نفتی منطقه فراهم می‌شود

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس گفت: با مذاکراتی که با وزیر نفت انجام گرفته، زمینه به‌کارگیری نیروهای بومی دیلم و گناوه در شرکت‌های وابسته به وزارت نفت در منطقه فراهم می‌شود.

اشتغال نیروهای بومی دیلم و گناوه در شرکت‌های نفتی منطقه فراهم می‌شود

 

 عبدالحمید خدری در جمع نمازگزاران دیلمی، ویژگی‌های حماسه عاشورای حسینی را تبیین کرد و با تاکید بر توجه به فرهنگ حسینی اظهار داشت: برای مصون ماندن از آسیب‌های گوناگون فرهنگی و اجتماعی که دشمنان تدارک دیده‌اند باید به فرهنگ عاشورا توجه ویژه شود.
وی با بیان اینکه مشکل ملوانان و ساحل‌نشینان استان بوشهر در ترخیص کالاهای ته‌لنجی برطرف می‌شود، تصریح کرد: برای تحقق این مهم مذاکرات و نشست‌های تخصصی با وزرا و مسئولان سازمان‌های ذیربط برگزار شده که با تصویب آئین‌نامه‌ای در زمینه ترخیص کالای ته‌لنجی، مطالبات مردم ساحل‌نشین استان بوشهر از جمله دیلم، گناوه و بوشهر محقق می‌شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دفتر پایانه صادراتی نفتی در خارگ مستقر است گفت: با پیگیری‌های بعمل آمده که قرار بود دفتر ترمینال نفتی خارگ به یکی از استان‌ها منتقل شود با تاکید وزیر نفت در خارگ باقی می‌ماند.
خدری از توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی در دیلم و گناوه خبرداد و گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده شرکت نفت و گاز گچساران برای توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و ورزشی اعتبارات مورد نیاز را مصوب و تخصیص می‌دهد که می‌تواند مطالبات جوانان و نوجوانان را نیز در این عرصه محقق کند.
وی با اشاره به توسعه طرح‌های نفتی و گازی در منطقه ویژه شمال استان بوشهر افزود: با تاکید وزیر نفت طرح‌هایی که سبب توسعه و پیشرفت شهرستان‌های شمالی استان بوشهر شده اجرایی می‌شود که منطقه ویژه شمال استان بوشهر مورد توجه قرار دارد.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر به‌کارگیری نیروهای بومی در شرکت‌های نفتی و گازی دیلم و گناوه تصریح کرد: با مذاکراتی که با وزیر نفت شده زمینه به‌کارگیری نیروهای بومی دیلم و گناوه در شرکت‌های وابسته به وزارت نفت در منطقه فراهم می‌شود.
خدری از برطرف‌شدن مشکلات مناطق هلیله و بندرگاه هم‌جوار نیروگاه اتمی بوشهر خبرداد و افزود: با تعیین تکلیف‌شدن وضعیت این منطقه و ساکنان آن، عملیات توسعه زیرساخت‌ها در حوزه‌های مختلف عمرانی و خدماتی آغاز شده است که مطالبات مردم این دو منطقه با پیگیری‌های مستمر محقق شد