جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

اشتغال جوانان استان بوشهر در پارس جنوبی فراهم شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اشتغال جوانان استان بوشهر در پارس جنوبی فراهم شود

اشتغال جوانان استان بوشهر در پارس جنوبی فراهم شود

اشتغال جوانان استان بوشهر در پارس جنوبی فراهم شود

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: از مسئولان ذیربط پارس جنوبی انتظار می‌رود در ایجاد اشتغال برای جوانان استان بوشهرهمانند ایجاد اشتغال برای فرزندان خود عمل کنند.
 فتح الله حقیقی  در نشست کمیسیون کارگری استان  بر لزوم حمایت از قشر کارگر در جامعه تاکید کرد و اظهار داشت: رعایت حقوق کارگران در نظام اسلامی اهمیت زیادی دارد و باید به گونه‌ای رفتار کنیم که وضعیت معیشتی کارگران بهبود یابد و شاهد رضایتمندی این قشر باشیم.
وی با تاکید بر حل مشکلات کارگران منطقه پارس جنوبی افزود: پارس جنوبی در راستای رفع مشکلات فعلی کارگران امسال یک نقشه راه دقیق تدوین کند.
معاون استاندار بوشهر با اشاره به برخی اجتماعات کارگری در پارس جنوبی گفت: ضمن آنکه هیچ‌کس نباید به خودش اجازه دهد تحت عناوین مختلف اقدام به تشکیل تجمع کند از طرف دیگر مسئولان ذیربط پارس جنوبی و دیگر صنایع با اقدام مناسب خود نباید زمینه چنین شرایطی را فراهم کنند.
حقیقی با اشاره به طرح تهیه شده برای ساماندهی روابط بین کارفرما، پیمانکار و کارگر افزود: باید وضعیت کنونی ارتباط بین پیمانکار، کارفرما و کارگران بهبود یابد و لازمه آن تهیه طرحی مناسب در این راستا  است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر تحقق مصوبه 50 درصد اشتغال نیروهای بومی در پارس جنوبی گفت: تحقق مصوبه 50 درصدی اشتغال نیروهای بومی در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس حق مردم استان و حداقل میزان اشتغال برای نیروهای بومی در این منطقه است.
حقیقی تاکید کرد: از مسئولان ذیربط پارس جنوبی انتظار می‌رود در ایجاد اشتغال برای جوانان شایسته استان بوشهر همانند ایجاد اشتغال برای فرزندان خود عمل کنند.
وی تصریح کرد: در سال 93 در راستای پیگیری حقوق و مشکلات قشر کارگری استان، 44 کمیسیون کارگری تشکیل شد که در سال 94 نیز 76 جلسه برگزار شد