جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

اسکان ۱۷۳ هزار مسافر در کلاس‌های درس استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اسکان ۱۷۳ هزار مسافر در کلاس‌های درس استان بوشهر

اسکان ۱۷۳ هزار مسافر در کلاس‌های درس استان بوشهر

اسکان ۱۷۳ هزار مسافر در کلاس‌های درس استان بوشهر

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: از آغاز تعطیلات نوروزی تاکنون بیش از ۱۷۳ هزار مسافر در دوهزار و ۲۰۵ کلاس استان بوشهر اسکان یافتند.

ناصری کرمی با بیان اینکه خدمات به گردشگران فرهنگی در استان بوشهر ادامه دارد اظهار داشت: برای ارائه خدمات به گردشگران فرهنگی در مناطق مختلف آموزش و پرورش استان بوشهر ستاد اسکان راه‌اندازی شده که خدمات ویژه اقامتی به آنان عرضه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بیشترین مسافران فرهنگی در شهرهای ساحلی استان بوشهر اسکان دارند گفت: گناوه، دیلم و بوشهر و دیگر شهرهای استان بوشهر شاهد استقبال گردشگران نوروزی هستیم که در مناطق مختلف خدمات رفاهی ویژه گردشگران ارائه می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از اسکان 173 هزار گردشگر نوروزی در مدارس استان بوشهر خبرداد و گفت: طرح اسکان گردشگران نوروزی در مدارس استان از 28 اسفند آغاز شده که تاکنون 173 هزار و  520 گردشگر در کلاس‌های استان بوشهر اسکان یافته‌اند.

کرمی  با بیان اینکه این گردشگران در دوهزار و 205 کلاس اسکان یافته‌اند گفت: این کلاس‌ها که در 338 مدرسه قرار دارد از تجهیزات مورد نیاز زندگی و رفاهی برخوردار است.

وی  با بیان اینکه در 12 روز گذشته 32 هزار و 125 خانواده فرهنگی در کلاس‌های درس استان بوشهر اقامت کرده‌اند بیان کرد: بیش از 160 هزار و 625 فرهنگی در کلاس‌های درس استان بوشهر اقامت کرده‌اند و این در حالی است که 13 هزار نفر غیر فرهنگی هم در مدارس اسکان دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به اینکه بیشترین گردشگران در مدارس گناوه اسکان دارند گفت: مدارس شهرستان‌های بوشهر، دیلم، دشتستان و شهرهای جنوبی استان بوشهر بیشترین گردشگر برای اسکان داشته‌ است.

کرمی از اسکان خانواده شهدا در منطقه ساحلی دلوار به صورت رایگان در مدارس خبرداد.

 و افزود: وی گفت: ستاد اسکان فرهنگیان منطقه دلوار پذیرش خانواده‌های شهدا در این منطقه درمدارس را رایگان اعلام کرده و این خانواده‌ها می توانند در طول ایام تعطیلات نوروزی از امکانات فراهم شده بهره‌مند شوند.