سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۷ شهریور ۱۴۰۰

استفاده از پلاژ بانوان بوشهر برای ساعاتی در روز رایگان شود - نمایش محتوای خبر

 

 

استفاده از پلاژ بانوان بوشهر برای ساعاتی در روز رایگان شود

استفاده از پلاژ بانوان بوشهر برای ساعاتی در روز رایگان شود

استفاده از پلاژ بانوان بوشهر برای ساعاتی در روز رایگان شود

ندا عبدالله زاده روز سه شنبه در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: هم اکنون شمار زیادی از بانوان بوشهر به دلیل شرایط مالی و بعد مسافت نمی توانند از پلاژ بانوان به عنوان تنها مکان شنای اختصاصی بانوان در بوشهر استفاده کنند.
وی اضافه کرد: به همین دلیل شهرداری بوشهر برای تسهیل استفاده مناسب بانوان از دریا ساعاتی در طول روز و هفته را برای استفاده رایگان بانوان بوشهری از پلاژ بانوان اختصاص دهد.
عبدالله زاده با تاکید بر ضرورت رعایت ارزش های دینی و اسلامی در زمان استفاده از سواحل بیان کرد: برای تکریم شهروندان توسعه فضای پلاژ بانوان و آقایان به طور قطع استقبال خانواده ها را به دنبال خواهد داشت و انتظار داریم شهرداری برای استفاده بهتر شهروندان از دریا رنامه ریزی جدی برای ایجاد پلاژهای اختصاصی آقایان و بانوان در چند نقطه از ساحل را در دستور کار خود قرار دهد.
وی گفت: بانوان نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند به همین دلیل باید همگام با آقایان برنامه ورزشی و تفریحی آنها مورد توجه مدیریت شهری قرار گیرد.
غلامعلی میگلی نژاد شهردار بندر بوشهر با استقبال از پیشنهاد عبدالله زاده اظهار داشت: برای استفاده بانوان بوشهری از دریا آمادگی داریم در طول هفته ساعاتی برای استفاده رایگان بانوان بوشهری از پلاژ بانوان اختصاص دهیم.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ