سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

استان بوشهر جزء شش استانی است که توانسته مازاد درآمد داشته باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

استان بوشهر جزء شش استانی است که توانسته مازاد درآمد داشته باشد

استان بوشهر جزء شش استانی است که توانسته مازاد درآمد داشته باشد

استان بوشهر جزء شش استانی است که توانسته مازاد درآمد داشته باشد

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: هدف ما در سال 94، کسب 1830 میلیارد تومان درآمد بود که تا پایان سال توانستیم 2100 میلیارد تومان درآمد به دست آوریم.

آقای عوض پور با اشاره به افزایش 15 درصدی کسب درآمد نسبت به برنامه ، استان بوشهر را یکی از شش استان کشور خواند که مازاد درآمد داشته است.

به گفته وی، بخشی از این مازاد درآمد برگشت داده شده و در قالب اعتبارات عمرانی و هزینه ای بین دستگاه های اجرایی و طرح ها توزیع شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تصریح کرد: میانگین تخصیص نقدینگی که در اختیارطرح های عمرانی قرار گرفت حدود 70 درصد بود که از میانگین کشوری بالاتر است.

آقای عوض پور به این آمار هم اشاره کرد که، بر اساس گزارشی که اواخر سال پیش اعلام شد، استان بوشهر در سال 93 در بین 31 استان کشور به لحاظ دستیابی به اهداف یکساله در حوزه طرح های عمرانی و درصد تخصیص اعتبارات عمرانی رتبه اول و از نظر میزان طرح‌های خاتمه یافته طی یکسال رتبه دوم را به دست آورد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اعتبارات عمرانی سال 94 را 430 میلیارد تومان عنوان کرد و درباره بودجه امسال هم گفت: اعتبارات امسال استان 540 میلیارد تومان است که اواخر تیر اعتبارات توزیع می‌شود.