جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

استاندار ،کانون هواداران تیم ایرانجوان تشکیل شود - نمایش محتوای خبر

 

 

استاندار ،کانون هواداران تیم ایرانجوان تشکیل شود

استاندار بوشهر گفت: تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر برای ساماندهی مشکلات باید نسبت به تاسیس و ثبت کانون هواداران اقدام کند.

استاندار ،کانون هواداران تیم ایرانجوان تشکیل شود

 

 مصطفی سالاری در نشست با مسئولان باشگاه ورزشی ایرانجوان بوشهر اعلام کرد: هیات موسس باشگاه ورزشی ایرانجوان بوشهر ساماندهی تا نسبت به تاسیس و ثبت کانون هواداران با همکاری اداره کل ورزش و جوانان اقدام شود.
وی با تاکید بر تدوین اساسنامه کانون هواداران باشگاه ایرانجوان بوشهر گفت: مفاد این اساسنامه بگونه ای تنظیم شود که اختیارات مدیریتی بر عهده هیات موسس باشگاه باقی بماند.
استاندار بوشهر با اشاره به اینکه پس از تاسیس و ثبت کانون هواداران باشگاه ایرانجوان بوشهر عضو گیری شود تصریح کرد: پس از تاسیس و ثبت این کانون، با اخذ حق عضویت مبادرت به صدور کارت هواداری و پذیرش اعضا جدید برای ارائه خدمات به هواداران کند. 
وی گفت: مسئولان دستگاه های اجرایی در حمایت های مالی از تیم ها و باشگاه های ورزشی با محدودیت هایی مواجه هستند ولی تلاش می شود این حوزه مورد حمایت و توجه قرار داشته باشد.
استاندار بوشهر افزود: تمرکز برای اسپانسری شرکت های نفت، گاز، پتروشیمی، صدرا و دیگر حوزه ها باید بیشتر شود که بتوان بخشی از مشکلات اقتصادی تیم های ورزشی برطرف شود.
استاندار بوشهر با بیان اینکه تعیین اسپانسر تیم ها باید با تعیین اختیارات مشخص و اجرای تعهدات باشد افزود: کسی که خواستار اسپانسری تیم های ورزشی است باید در عمل نشان دهد که در این زمینه توانایی و برنامه ریزی دارد.
سالاری با تاکید بر بهره جستن از امکانات اقتصادی و تجاری باشگاه ورزشی ایرانجوان بوشهر در درآمدزایی گفت: تامین اسپانسر تیم ایرانجوان بوشهر در دستور جدی قرار دارد که در صورت تحقق این مهم، مشکلات مالی و اقتصادی تیم ایرانجوان کاهش می یابد.
استاندار بوشهر با تاکید بر شروع تمرینات تیم ایرانجوان بوشهر افزود: در صورت مشخص شدن اسپانسر مشکلات این تیم برطرف می شود در غیر این صورت کمک های مالی به تیم ایرانجوان بوشهر مورد توجه قرار دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر نیز گفت: مسئولان این استان در حل مشکلات تیم های ورزشی مشارکت جدی دارند بگونه ای که در فصل گذشته 9 میلیارد ریال به تیم های فوتبال پرداخت شد.
احمد بهروزیان فر با بیان اینکه بازی های فصل جدید مسابقات لیگ دسته اول کشور از 18 مرداد ماه آغاز می شود اظهار داشت: باتوجه به اینکه در آستانه بازی های لیگ دسته اول قرار داریم بررسی و برطرف شدن مشکلات تیم ایرانجوان بوشهر مورد توجه قرار گرفته است.
وی بااشاره به حمایت استاندار بوشهر از تیم های ورزشی در فصل گذشته تصریح کرد: اگر در فصل گذشته استاندار بوشهر در حمایت از تیم های فوتبال شاهین و ایرانجوان بوشهر ورود نمی کرد مشکلات این دو تیم بیش از این می شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: بر اساس برنامه ریزی و با هماهنگی باشگاه ها، دو تیم شاهین و ایرانجوان بوشهر تحت پوشش شهرداری و شورای اسلامی بوشهر قرار گرفتند.
بهروزیان فر با بیان اینکه استاندار بوشهر به وعده هایی که به تیم های ورزشی داده بود عمل کرد گفت: در فصل گذشته 5 میلیارد ریال در 2 نیم فصل با حمایت استاندار بوشهر به تیم ایرانجوان بوشهر پرداخت شد هر چند هزینه های این تیم بیش از این میزان است.
وی گفت: پارسال حدود 9 میلیارد به تیم های فوتبال استان بوشهر کمک شد که این مهم با عنایت و حمایت استاندار بوشهر محقق شد که این حمایت ها امسال ادامه می یابد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: در 1.5 سال گذشته 250 زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی در شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرا شد که نقش مهمی در توسعه زیرساخت های ورزشی دارد.
بهروزیان فر گفت: اختلافات بین مسئولان باشگاه مشکلات را افزایش داده و این در حالی است که هواداران این تیم انتظار دارند مشکلات این تیم برطرف شود.
مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر نیز گفت: تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر ضمن داشتن60 میلیارد ریال بدهی، برای حضور در بازی های لیگ دسته اول در فصل جدید به 35 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
رضا فرهمندنیا اظهار داشت: تیم ایرانجوان بوشهر در جمع 20 تیم لیگ دسته اول در فصل گذشته 38 بازی با فشار سنگین و مشکلات پشت سر گذاشت.
وی تصریح کرد: در فصل گذشته با وجود شرائط سخت مالی با حمایت مسئولان، تیم ایرانجوان بوشهر که در آستانه سقوط قرار داشت در لیگ دسته اول ماندگار شد و در فصل جدید برای صعود امیدوار است.
مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر افزود: این تیم با توجه به بدهی های مالی و وضعیت نامطلوب اقتصادی مدعی صعود به لیگ برتر بود که فشارهای مالی در آخرین هفته های این فصل این تیم را در خطر سقوط به دسته دوم قرار داد اما با تلاش دست اندرکاران تیم و بازیکنان در لیگ دسته یک ماندگار شد.
فرهمندنیا اضافه کرد: اگر فصل گذشته تیم ایرانجوان بوشهر سقوط می کرد یک فاجعه به جامعه ورزش محسوب می شد که الحمدالله این اتقاق ایجاد نشد.
وی با تاکید بر روشن شدن وضعیت اقتصادی تیم ایرانجوان بوشهر افزود: بخشی از مشکلات تیم ایرانجوان بوشهر اختلافات درونی است که هواداران را رنج می دهد.
مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر گفت: اختلافات درونی تیم ایرانجوان بوشهر سبب شده از داشته های اقتصادی و املاک بهره برداری مطلوب نشود.
وی افزود: هویت تیم ایرانجوان بوشهر با داشتن املاک با ارزش این تیم است که با کنار گذاشتن اختلافات می توان ضمن بهره برداری از این داشته ها به اهداف ترسیم شده برای صعود به لیگ برتر دست یافت.
فرهمندنیا گفت: بخشی از مشکلات بدهی تیم ایران جوان بوشهر می توان با تعامل و مشارکت با طلبکاران برطرف شود.
وی گفت: بازیکنان 12 میلیارد ریال در فصل گذشته از باشگاه ایرانجوان بوشهر طلبکار هستند.