جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

اساسی‌ترین هدف اعلام روز جهانی قدس حمایت از مردم مظلوم فلسطین است - نمایش محتوای خبر

 

 

اساسی‌ترین هدف اعلام روز جهانی قدس حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

اساسی‌ترین هدف اعلام روز جهانی قدس حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

اساسی‌ترین هدف اعلام روز جهانی قدس حمایت از مردم مظلوم فلسطین است

عبدالله فاتحی در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه روزجهانی قدس به معنای حقیقی خود درجهان شناخته شده است اظهار داشت: حمایت از ملت مظلوم و تحت ستم فلسطین و تلاش برای آزادی قدس شریف که قبله اول مسلمانان  است اساسی‌ترین هدف اعلام روزجهانی قدس است.

وی با بیان اینکه محرومیت از نماز در بیت‌المقدس و محاصره زمینی دریایی و هوایی فلسطینیا ن مظلوم درسرزمین‌های اشغالی دل هرانسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد افزود: نه تنها مسلمانان جهان بلکه همه آزادگان جهان از آزادی قدس و رهایی ملت فلسطین حمایت می‌کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با تاکید بر حضور باشکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: راهپیمایی روز قدس اعلام حمایت مسلمانان و آزادیخواهان جهان از مردم فلسطین و انزجار از جنایات رژیم اشغال‌گر قدس است.

فاتحی با بیان اینکه محکوم کردن ظالم و حمایت از مظلوم برای بشریت یک تکلیف است تاکید کرد: عقل و وجدان انسانهای آزاده ضرورت این امر را به خوبی درک می‌کند به گونه‌ای که ملت مظلومی که با دست خالی از خانه و کاشانه خود دفاع می‌کند برای همه بشریت قابل احترام و مورد حمایت است .

وی، قدس شریف را متعلق به مسلمانان و ملت فلسطین  دانست و افزود: بدیهی است دفاع ازحق و حقوق اولیه زندگی برای هرملتی یک ضرورت اجتناب ناپذیراست و هیچکس حق ندارد انسان‌ها را ازحقوق اولیه خود محروم سازد.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه  آمریکا و رژیم صهیونیستی حق مسلم مردم فلسطین راغصب کرده‌اند خاطرنشان کرد: این ددمنشان امنیت مردم مظلوم فلسطین را درخانه‌هایشان به خطر انداخته‌اند بنابر این مردم  ستم دیده فلسطین در بدترین شرایط زندگی می‌کنند.

فاتحی با اشاره به اینکه فریاد حق و حقوق از بین رفته مردم مظلوم فلسطین و نابودی رژیم اشغال‌گر قدس را مهم‌ترین پیام راهپیمایی مسلمانان در آخرین جمعه از ماه مبارک  رمضان دانست و تصریح کرد: پیام این راهپیمایی اعلام آمادگی مسلمانان برای حمایت و پشتیبانی ازملت فلسطین و تلاش برای آزادی قدس شریف است .

وی تاکید کرد: مسلمانان با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس،  ضمن حمایت از مردم مظلوم فلسطین، نابودی اسرائیل را فریاد می‌زنند و ظلم و ستم آمریکا و استکبارجهانی را محکوم می‌کنند.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان بوشهر با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر داعش در سوریه گفت: حمله موشکی سپاه به داعش پیام روشنی برای همه دشمنان انقلاب اسلام داشت

فاتحی با بیان اینکه  شلیک موشک به پایگاه داعشی‌ها در دیرالزور پاسخ دندان شکنی به عملیات وحشیانه  تروریست‌ها درحرم امام(ره) و مجلس شورای اسلامی بود تصریح کرد:  این حمله مقتدرانه،یک سیلی فراموش ناشدنی که توسط پاسداران جان برکف سپاه برچهره کریه تروریست‌های تکفیری نواخته شد.

وی به پیام حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها پرداخت و خاطر نشان کرد:  این عملیات مقتدرانه، به همه دشمنان ایران اسلامی پیام داد که کلوخ انداز را پاداش سنگ است و دشمنان جمهوری اسلامی از این عملیات موشکی نتیجه گرفتند که ایجاد هر نوع ناامنی در ایران سخت‌ترین واکنش‌ها را از سوی ایران به دنبال دارد.