سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

آزمون حفظ و مفاهیم قرآن و عترت در گناوه برگزار شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آزمون حفظ و مفاهیم قرآن و عترت در گناوه برگزار شد

پانزدهمین دوره آزمون حفظ و مفاهیم قرآن و عترت در گناوه روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در سالن هنرستان فنی شهید باهنر این شهرستان برگزارشد.

آزمون حفظ و مفاهیم قرآن و عترت در گناوه برگزار شد

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی گناوه در بازدید امام جمعه و فرماندار از این آزمون گفت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن همه ساله ازسوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی باهدف توسعه علوم و ترویج فرهنگ قرآنی در سراسر کشور برگزار می شود.
علیرضا سبحانی افزود: تقویت موسسات فرهنگی قرآنی، برگزاری آزمون و کلاس های قرآنی دراین موسسه ها از برنامه های اولویت دار این اداره در سطح شهرستان است.
مسئول موسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالهدی گناوه و برگزاری این آزمون به خبرنگار ایرنا گفت: در این آزمون 257 نفر در رده های سنی مختلف شرکت کردند.
لیلا بهمنیاری افزود: شرکت کنندگان در این آزمون در رشته های حفظ چندین جز قرآن، مفاهیم سوره مبارک صف و کتاب های دینی مفاهیم با هم رقابت می کنند.
وی گفت: آزمون شفاهی حفظ جز 30 قرآن ویژه رده سنی زیر 12 سال دو روز آینده برگزارخواهدشد.
وی اظهارکرد: این آزمون هرسال یک بار در سراسر کشور برگزار و به قبول شدگان گواهی ازسوی معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی اعطا و به برترین ها جوایز نفیس اهدا می شود.
مسئول موسسه فرهنگی قرآن و عترت نورالهدی گناوه، کمک هزینه حج عمره و عتبات عالیات و هدیه پنج میلیون ریالی به 110 نفر شرکت کننده در آزمون کتاب سوره صف از عمده جوایز نفیس این آزمون در سراسر کشور است.
وی از همکاری اداره فرهنگ و ارشاداسلامی و آموزش وپرورش و حضور فرماندار و امام جمعه که مایه دلگرمی شرکت کنندگان دراین آزمون شد، تقدیر کرد


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ