جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

آزمایشگاه مرکزی آموزش و پرورش برازجان افتتاح شد - نمایش محتوای خبر

 

 

آزمایشگاه مرکزی آموزش و پرورش برازجان افتتاح شد

آزمایشگاه مرکزی آموزش و پرورش شهر برازجان با حضور استاندار بوشهر مورد بهره برداری قرار گرفت.

آزمایشگاه مرکزی آموزش و پرورش برازجان افتتاح شد

 

استاندار بوشهر در آیین افتتاح این مرکز گفت: راه اندازی آزمایشگاه مرکزی آموزش و پرورش برازجان بعنوان یک رویداد مهم آموزشی در استان بوشهر است.
مصطفی سالاری افزود: دراستان بوشهر باید از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی و بهبود وضعیت تحصیلی دانش‌آموزان استفاده شود.
وی با تاکید بر پرهیز از احداث ساختمان و یا موسسه های جدید آموزشی به صورت موازی اضافه کرد: به جای احداث و راه‌اندازی فضاهای جدید آموزشی با شرایط مشابه، کیفیت بخشی و تجهیز مراکز آموزشی و کمک درسی و تقویت روحیه تحقیق، پژوهش و پرسشگری در دانش آموزان باید مورد نظر مسئولان باشد.
استاندار بوشهر همچنین با بازدید از آزمایشگاه نانو تکنولوژی مرکزی آموزش و پرورش شهر برازجان و قدردانی از زحمتهای دبیرخانه کشوری جشنواره نانوتکنولوژی در استان بوشهر گفت: موفقیت‌های دانش‌آموزان استان در زمینه‌های نانو، نجوم، فیزیک و شیمی ارزشمند و تضمین کننده بنیه علمی آینده استان است و پیگیری مستمر این گونه فعالیت‌های علمی در استان ضروری است.
وی افزود: از کانون‌های زبان، ریاضیات، فیزیک و موسسه هایی که مهارت‌های مختلف علمی را به دانش‌آموزان می‌آموزند حمایت می‌ شود.
سالاری با تاکید براینکه درآینده شاهد رشد و شکوفایی استان در زمینه‌های علمی باشیم افزود: استقبال دانش‌ آموزان و دانشجویان از این مراکز علمی باعث توسعه، نشرعلم و دانش دراستان می شود.