حمایت از کالای ایرانی | شنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۷

آزادی قدس آرمان جهانی عدالت‌خواهان است - نمایش محتوای خبر

 

 

آزادی قدس آرمان جهانی عدالت‌خواهان است

آزادی قدس آرمان جهانی عدالت‌خواهان است

آزادی قدس آرمان جهانی عدالت‌خواهان است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سردار یدالله جوانی در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در مصلی جمعه بوشهر بیان کرد: روز قدس نماد دیپلماسی ایران در میان ملت‌های مسلمان و غیرمسلمان است و مهمترین عامل برای وحدت اسلام است.

وی به ظلم تاریخی 70 ساله در سرزمین فلسطین اشاره کرد و افزود: در طول این سال‌ها ستم‌ها،  توطئه‌ها و دسیسه‌های زیادی بر مردم فلسیطین وارد شده که حماسه حضور مردم در راهپیمایی روز قدس اعلام انزجاری بر این ظلم است.

معاون سیاسی سپاه پاسداران اضافه کرد: کسانی که امروز خود را مدافع صلح امنیت و حقوق بشر می‌دانند صدای گلوله و فریادهای مردم مظلوم فلسطین را نمی‌شنوند، سرزمینی که نزدیک به 6 میلیون آواره دارد.

وی دلیل اصلی آوارگی این مردم را سکوت برخی از کشورهای مسلمان دانست که در مسیر سازش با ظالم قرار گرفته‌اند.

سردار جوانی تصریح کرد: درک درست و شناخت عمیق انقلاب اسلامی از این غده سرطانی موجب شد تا اسرائیل روز به روز ضعیف‌تر شود.

وی هدف اسرائیل را از تصرف فلسطین ایجاد اختلاف و مانعی برای وحدت مسلمانان عنوان کرد که بتوانند در ساختارهای جهان اسلام نفوذ کنند.

معاون سیاسی سپاه پاسداران همچنین اضافه کرد: تمامی روسای جمهور ایالات متحده آمریکا و مقامات اروپایی با صراحت از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند اما وقتی ملت ما و رهبرمان موضوع حمایت از ملت فلسطین را مطرح می‌کنند ما را متهم به حمایت از تروریسم می‌کنند.

وی گفت: در این 40 سال پیروزی انقلاب اسلامی آمریکایی‌ها و غربی‌ها با تمام توان خود به ملت ایران فشار آوردند تا بتوانند به اهداف خود برسند اما مردم ما، همیشه در صحنه دفاع از ارزش‌های امام و انقلاب حضور دارند.

سردار جوانی، انقلاب اسلامی ایران را امید تمامی عدالت خواهان عنوان کرد و افزود: این امید و شور و نشاط انقلابی از برکات 40 سال مقاومت و ایستادگی ملت ایران است.

وی تاکید کرد: دشمن تصور می‌کند با فشارهای اقتصادی و سیاسی می تواند ملت ایران را ناامید کند اما نه آمریکا نه رژیم صهیونیستی و نه هیچ قدرت دیگری توان مقابله با ایران را ندارند و امروز ملت ایران در نقطه برخورداری از توان بازدارندگی قرار دارد.