جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

اردوهای جهادی دانشجویی استان بوشهر از نیمه تیرماه اجرایی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اردوهای جهادی دانشجویی استان بوشهر از نیمه تیرماه اجرایی می‌شود

اردوهای جهادی دانشجویی استان بوشهر از نیمه تیرماه اجرایی می‌شود

اردوهای جهادی دانشجویی استان بوشهر از نیمه تیرماه اجرایی می‌شود

رضا آبشیرینی ظهر دیروز در نشست بررسی اجرای طرح‌ اردوی جهادی دانشجویی استان بوشهر، بااشاره به اهمیت و جایگاه این اردوها اظهار داشت: هدف از برگزاری اردوهای جهادی دانشجویان خدمت به مردم محروم روستایی و افزایش روحیه هم‌دلی و مسوولیت‌پذیری در قبال همدیگر است.

وی با اشاره به اجرای برنامه‌های محرومیت‌زدایی در نقاط محروم استان بوشهر گفت: دانشجویان رشته‌های مختلف تحصیلی در راستای خدمت به مردم محروم در ایام تابستان به روستاهای مختلف استان بوشهر اعزام و خدمات لازم را عرضه می‌کنند.

مسئول بسیج دانشجویی استان بوشهر با بیان اینکه اردوهای جهادی تا شهریور ماه ادامه دارد خاطر نشان کرد:در راستای محرومیت‌زدایی در ابعاد مختلف، اردوهای جهادی دانشجویی استان بوشهر از نیمه تیرماه اجرایی می‌شود.

وی از اجرای برنامه‌های مختلف در این اردوها خبرداد و خاطر نشان کرد: در اردوی جهادی، دانشجویان  در زمینه‌های فرهنگی، هنری، مذهبی، ورزشی،کارآفرینی و انجام کارهای عمرانی در روستاها فعالیت می‌کنند.

 آبشیرینی تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی را از اهداف مهم برگزاری اردوهای جهادی دانشجویان برشمرد و گفت:  تحقق فرامین مقام معظم رهبری برای رفع محرومیت و کمک به مردم  نیازمند در زمینه های مختلف از اهداف بمهم رگزاری اردوهای جهادی دانشجویان است.

وی بیان کرد:خود سازی دانشجویان و جهاد با نفس، آموزش مدیریت جهادی، کمک به عمران و آبادانی مناطق محروم، بررسی مشکلات روستائیان و انتقال مشکلات روستائیان به مسئولان از  دیگر اهداف اردوهای جهادی است.