جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

ارتقای امنیت اجتماعی و ترافیکی از اولویت‌های شورای بوشهر است - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

ارتقای امنیت اجتماعی و ترافیکی از اولویت‌های شورای بوشهر است

ارتقای امنیت اجتماعی و ترافیکی از اولویت‌های شورای بوشهر است


ارتقای امنیت اجتماعی و ترافیکی از اولویت‌های شورای بوشهر است

ارتقای امنیت اجتماعی و ترافیکی از اولویت‌های شورای بوشهر است

 ابوذر دهدار صبح دیروز در نشست اعضای شورا و شهردار بوشهر با فرمانده انتظامی استان، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، از خدمات این نیرو در عرصه‌های مختلف قدردانی کرد و با اشاره به موفقیت نیروی انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: کسب رتبه‌های ملی فرماندهی انتظامی استان بوشهر از جمله رتبه 3 امنیت کشور حاصل تلاش فرماندهی و کارکنان خدوم نیروی انتظامی استان بوشهر است.

وی با بیان اینکه شهر بوشهر از امنیت خوبی برخوردار است افزود: در بستر برقراری امنیت فعالیت‌ها و برنامه‌های شهرداری روان‌تر و بهتر اجرا می‌شود که  این مهم نشان دهنده خدمات ارزنده پلیس در شهر است.

رئیس شورای شهر بوشهر با بیان اینکه کار و مسئولیت نیروی انتطامی بسیار دشوار و مهم است خاطرنشان کرد: تمام مسئولان باید  با پلیس همکاری کنند تا  این نیرو حداکثر بازدهی داشته باشد و این مهم مورد توجه شورا و شهرداری بوشهر قرار دارد.

دهدار از افزایش تعامل و همکاری شورای و شهرداری بوشهر با نیروی انتظامی خبرداد و تصریح کرد: ارتقای امنیت اجتماعی، ترافیکی و توسعه مبلمان شهری از اولویت‌های شورای شهر بوشهر است که با  تعامل و همکاری پلیس محقق می‌شود.

وی، پلیس و مدیریت شهری را دو بازوی حفظ امنیت و آرامش دانست و گفت: همان‌گونه که پلیس متولی ایجاد و ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح جامعه است، شهرداری هم با اقدامات مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی خود در زیباسازی مبلمان شهری، نقش مهمی در نشاط اجتماعی دارد که زمینه ساز رضایت‌مندی بیشتر شهروندان در راستای شهروند سالاری و افزایش ارتقاء امنیت اجتماعی در جامعه است.

رئیس شورای شهر بوشهر با قدردانی از زحمات فرمانده پلیس راهور استان  بوشهر تاکید کرد:اگر هر طرح و برنامه‌ای در حوزه  ترافیک وجود داشته باشد بدون تعامل شهرداری و نیروی انتظامی به نتیجه نمی‌رسد و این درخواست مورد تاکید شورا و شهرداری بوشهر برای حل مشکل ترافیک در شهر بوشهر است.