جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

اختصاص چهار میلیارد تومان برای تامین هزینه آب و برق مصرفی زلزله زدگان شنبه - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص چهار میلیارد تومان برای تامین هزینه آب و برق مصرفی زلزله زدگان شنبه

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور در منطقه زلزله زده دشتی گفت: چهار میلیارد تومان برای تامین هزینه آب و برق مصرفی حادثه دیدگان زلزله پرداخت می‌شود.

محمدباقر نوبخت امروز  در مراسم گرامیداشت یاد جانباختگان زلزله  بيست فروردین پارسال شُنبه و طسوج، در شنبه با تسلیت به بازماندگانِ جانباختگان این حادثه گفت: هزینه آب و برق مصرفی زلزله‌زدگان شنبه در ۶ ماهه نخست سال نود و دو به میزان چهار میلیارد تومان به وزارت نیرو پرداخت می‌شود.

نوبخت با بیان اینکه پنجاه نفر از آسیب‌دیدگان وام بلاعوض دریافت نکرده‌اند، افزود:  بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موظف است پس از بررسی‌های لازم این افراد را برای دریافت وام بلاعوض معرفی کند.

وی بر پیگیری حل مشکلات کشاورزی مردم این منطقه تاکید کرد و گفت:  برای حل مشکلات کشاورزان حادثه دیده از زلزله در شنبه در مجلس و دولت در حال بررسی هستیم که به زودی اعتبارات آن تامین می‌شود.

آقای نوبخت با اشاره به اینکه صبر و شکیبایی مردم زلزله‌دیده شنبه سبب تسریع در حل مشکلات آنان می‌شود، افزود: دولتمردان برای برطرف کردن مشکلات حادثه‌دیدگان در تلاش هستند و امیدواریم که مشکلات مردم این منطقه هر چه سریع‌تر برطرف شود.