جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

اختصاص ٢١ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری آبدان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اختصاص ٢١ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری آبدان بوشهر

اختصاص ٢١ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری آبدان بوشهر

اختصاص ٢١ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری آبدان بوشهر

زهیر حاجیان روز شنبه درگفت و گو با خبرنگاران افزود: این اعتبار از محل تملک دارائی برای توسعه زیر ساخت های عمران شهری در قالب ١٠ طرح به تصویب کمیته برنامه ریزی استان بوشهر و شهرستان دیر رسید.
وی اضافه کرد: این اعتبارات نسبت به اعتبارات سال گذشته 68 درصد افزایش یافته و از ردیف 3 درصد نفت و گاز و اعتبارات استانی، تخصیص یافته است.‏
وی با اشاره به افزایش چشمگیر بودجه عمران شهری شهرداری آبدان اظهار کرد: افزایش اعتبارات شهرداری آبدان حاکی از توجه ویژه دولت یازدهم به جایگاه شهرداری ها و اهتمام برای توسعه و عمران و آبادی شهر هاست.
شهردار آبدان نقش این اعتبارات در حل مشکلات شهری و نیز عمران و آبادانی شهرها را مورد تاکید قرار داد و گفت: توسعه برنامه های عمران شهری، اصلاح قوانین شهرداری و به روز کردن آن، ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری ها، تدوین لایحه مدیریت یکپارچه شهری با هدف بهبود و توسعه خدمات شهری و توسعه متوازن شهر و روستا از جمله اقدامات و رویکردهای دولت یازدهم درشهرها و روستاهاست.
حاجیان، نقش این اعتبارات در حل مشکلات شهری و نیز عمران و آبادانی را مورد تاکید قرار داد و از فرماندار به لحاظ همکاری صمیمانه با شهرداری آبدان تقدیر کرد.