جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

اجلاس نماز در استان بوشهر نیمه نخست آبان‌ماه برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اجلاس نماز در استان بوشهر نیمه نخست آبان‌ماه برگزار می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار بوشهر گفت: اجلاس استانی نماز نیمه نخست آبان ماه امسال با موضوع نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی در بوشهر برگزار می‌شود.

اجلاس نماز در استان بوشهر نیمه نخست آبان‌ماه برگزار می‌شود

 

سعید زرین‌فردر نشست هماهنگی کمیته‌های اجلاس استانی نماز با تاکید بر فراهم کردن زمینه مشارکت پر رنگ و موثر مردم در برگزاری اجلاس نماز استان بوشهر اظهار داشت: باتوجه به برگزاری اجلاس در نیمه نخست آبان‌ماه اطلاع رسانی عمومی باید به‌طور گسترده انجام شود.
وی با بیان اینکه کمیته‌ها باید خوراک محتوایی و شکلی لازم اجلاس را از لحاظ علمی فراهم کنند، افزود: کمیته علمی با تحرک بیشتر جلسات منظم با اعضا را سازماندهی کند.
زرین‌فر خاطر نشان کرد: باتوجه به تاثیرگذاری نقش دانشجویان و همچنین کارکنان دولت در جامعه، باید زمینه مشارکت حداکثری این اقشار را در برگزاری اجلاس فراهم کنیم.
معاون استاندار بوشهر با تاکید بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر دستگاه‌های اجرایی در برگزاری مطلوب اجلاس استانی نماز گفت: اجلاس استانی نماز نیمه نخست آبان‌ماه امسال با موضوع نقش نماز در کاهش آسیب‌های اجتماعی در بوشهر برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این اجلاس مقدمه‌ای برای حضور پررنگ و موثر استان بوشهر در بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز است، افزود: در این همایش یکروزه ضمن ارائه مقالات و سخنرانی‌های علمی با موضوع نماز از فعالان و برترین‌های نماز دستگاه‌های اجرایی نیز تقدیر می‌شود.
در این نشست مسئولان کمیته‌های اجلاس استانی نماز گزارشی از عملکرد و پیگیری های خود ارائه کردند.