جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

اجرای ۱۸ پروژه عمرانی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای ۱۸ پروژه عمرانی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا

اجرای ۱۸ پروژه عمرانی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا

اجرای ۱۸ پروژه عمرانی توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا

 

مدیرعامل موسسه الهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) گفت: این قرارگاه ۱۸ پروژه در زمینه‌های عمرانی، درمانی، راهسازی و آبرسانی در دست اجرا دارد که بخشی از این پروژه‌ها امسال افتتاح می‌شود.
جواد زارع‌پوربا بیان اینکه قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) طرح‌های مهمی در عرصه‌های مختلف در دست اجرا دارد اظهار داشت: در استان بوشهر طرح بزرگراه برازجان، گناوه و دیلم توسط موسسه الهادی در حال اجراست که امسال 40 کیلومتر آن به بهره‌برداری می‌رسد.
وی اجرای بزرگراه کنگان به دیر را از دیگر طرح‌های این موسسه دانست و تصریح کرد: این طرح 23 کیلومتری در حال تکمیل است که به زودی تحویل می‌شود.
مدیرعامل موسسه الهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با اشاره به اجرای بزرگراه دیر به بوشهر خاطر نشان کرد: این بزرگراه روند اجرایی مطلوبی دارد که قطعات 12 و 13 این طرح راهسازی امسال تکمیل و زیر بار ترافیک می‌رود.
زارع‌پور آبرسانی به جم را از دیگر طرح‌های دردست اجرا دانست و افزود: اگر مشکل اعتباری این طرح برطرف شود خط انتقال این طرح آبرسانی به اتمام می‌رسد.
وی با بیان اینکه تعهد قرارگاه خاتم‌الانبیا(ص) در اجرای بیمارستان دیر انجام شده گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده ساختمان بیمارستان دیر نیمه نخست امسال تحویل می‌شود.
مدیرعامل موسسه الهادی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) با اشاره به اجرای 18 پروژه در بخش‌های مختلف عمرانی تصریح کرد: این طرح‌ها که با سرمایه‌گذاری 3 هزار میلیارد تومان در حال اجرا است در زمینه آزاد راه، راه‌آهن، بیمارستان و آبرسانی است.
زارع‌پور با اشاره به اجرای بیمارستان 600 تختخوابی خرم‌آباد افزود: 660 کیلومتر خط ریلی و 500 کیلومتر آزاد راه و بزرگراه در دست اجرا است که بخشی از این طرح‌ها امسال تکمیل می‌شود.