سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۷ مهر ۱۴۰۰

اجرای کنسرت موسیقی بدون مجوز در استان بوشهر جلوگیری می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای کنسرت موسیقی بدون مجوز در استان بوشهر جلوگیری می‌شود

اجرای کنسرت موسیقی بدون مجوز در استان بوشهر جلوگیری می‌شود

اجرای کنسرت موسیقی بدون مجوز در استان بوشهر جلوگیری می‌شود

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: از اجرای کنسرت موسیقی بدون اخذ مجوز در استان بوشهر جلوگیری و در این راستا همراهی هنرمندان سبب کاهش مشکلات می‌شود.
 حمیده ماحوزی در آیین اختتامیه دومین جشنواره نمایشنامه خوانی دفاع مقدس در شهرستان دیلم با تاکید بر نقش مهم فرهنگ‌ها در تقویت باورها اظهار داشت: فرهنگ مجموعه‌ای از ارزش‌ها، رفتارها  و باورها است که ما روزانه با آن در ارتباط هستیم و باید برای نهادینه کردن آن برنامه ریزی کرد.
وی با تاکید بر نقش مهمی تقویت بنیه فرهنگ دینی در مقابله با تهاجم فرهنگی تصریح کرد: برای مقابله با دسیسه‌ها و برنامه‌های فرهنگی دشمن باید از همه ظرفیت‌ها و توان فرهنگی استفاده کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه برپایی هر گونه کنسرت موسیقی نیاز به مجوز دارد تصریح کرد: از انجام هر کنسرت موسیقی بدون اخذ مجوز در استان بوشهر جلوگیری و در این راستا همراهی هنرمندان سبب کاهش مشکلات می‌شود.
ماحوزی با بیان اینکه قانون مسیر را برای همگان مشخصی و تعیین کرده است گفت: برگزاری و اجرای برنامه‌های فرهنگی وهنری از جمله برپایی کنسرت‌های موسیقی قانون مسیر را مشخص کرده است.
وی با تاکید بر جلوگیری از کنسرت موسیقی بدون اخذ مجوز در استان بوشهر خاطر نشان کرد: از اجرای هر کنسرت موسیقی بدون اخذ مجوز در استان بوشهر جلوگیری و در این راستا همراهی هنرمندان سبب کاهش مشکلات می‌شود.
در جشنواره  نمایشنامه خوانی دفاع مقدس که با رقابت 10 گروه نمایشنامه خوان از شهرستان‌های استان بوشهر بمدت 2 روز برگزار شد برترین‌ها  معرفی و تجلیل شدند.