جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

اجرای طرح نخبه پروری فرصتی برای دانش آموزان دشتستان است - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح نخبه پروری فرصتی برای دانش آموزان دشتستان است

فرماندار دشتستان گفت: اجرای طرح نخبه پروری با همکاری سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس فرصتی برای دانش آموزان دشتستان است.

اجرای طرح نخبه پروری فرصتی برای دانش آموزان دشتستان است

 

 ارسلان زارع روز پنجشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش دشتستان افزود: منطقه اقتصادی انرژی پارس جنوبی بر اساس رسالت خود تلاش می کند در حوزه آموزش موثر باشد.
وی تصریح کرد: در همین راستا همه مسئولان و مدیران آموزش و پرورش شهرستان دشتستان باید از این فرصت برای پیشرفت هرچه بیشتر دانش آموزان این شهرستان بهره ببرند.
زارع ادامه داد: دشتستان طی چند گذشته گام های بزرگی در حوزه پذیرش کنکور سراسری و کسب رتبه های عالی و در حوزه پرورشی و ورزش برداشته است.
وی گفت: مجموعه نفت با نگاه ویژه ای که به مقوله آموزش و نخبه پروری دارد تلاش می کند با کمک آموزش و پرورش در این حوزه اقدامات خوبی انجام دهد.
فرماندار دشتستان اضافه کرد: در زمینه راه اندازی نمایندگی فنی و حرفه ای بخش بوشکان، تکمیل سالن مدرسه و افزایش تجهیزات دبیرستانهای شهید مطهری و فرزانگان شهرستان دشتستان از منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس قول همکاری گرفته ایم. 
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پارس جنوبی نیز گفت: مسیر موفقیت همه کشورهای موفق با برنامه ریزی از آموزش و پرورش می گذرد.
مهدی یوسفی با اشاره به اینکه محور توسعه در کشورهای پیشرفته منابع نیست بلکه انسانها هستند افزود: رتبه ها و موفقیت های حوزه آموزش و پرورش در دشتستان قابل تحسین است.
وی ادامه داد: مجموعه نفت و سازمان ویژه اقتصادی انرژی پارس در راستای توجه به حوزه آموزش طرح نخبه پروری را امسال در شش شهرستان استان بوشهر اجرا می کند.
یوسفی اظهار کرد: همچنین منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از اجرای طرح جامع گفت و گوی شهروندی که از سوی آموزش و پرورش دشتستان حمایت می کند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان گفت: شهرستان دشتستان طی سه سال گذشته رتبه اول کسب رتبه های زیر هزار را دراستان در کنکور به خود اختصاص می دهد. 
سید حسن لواسانی فرد با تاکید براینکه کنکور در اولویت آموزش و پرورش شهرستان دشتستان است، افزود: امسال دانش آموزان دشتستانی با کسب 54 رتبه زیر هزار در کنکور سراسری موفقیت چشمگیری در کنکور 95 بدست آوردند.
وی با اشاره به اجرای طرح جامع گفت و گوی شهروندی اظهارکرد: در قالب این طرح یک بسته برای کمک به رشد دانش آموزان در زمینه فرهنگی در کنار مسائل آموزشی تهیه می شود.