سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

اجرای طرح امید اجتماعی در ۸۱ نقطه شهری و روستایی استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح امید اجتماعی در ۸۱ نقطه شهری و روستایی استان بوشهر

اجرای طرح امید اجتماعی در ۸۱ نقطه شهری و روستایی استان بوشهر

اجرای طرح امید اجتماعی در ۸۱ نقطه شهری و روستایی استان بوشهر

 

معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: مرحله نخست طرح امید اجتماعی با ۶ طرح در ۸۱ نقطه شهری و روستایی استان بوشهر اجرا شد که مرحله دوم آن نیز با ۱۰ طرح امسال اجرا می‌شود.
 فتح الله حقیقی در نشست  با مجریان طرح امید اجتماعی  با تاکید بر توجه به به پیشگیری از اسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی اظهار داشت: پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مهم‌ترین دغدغه رهبر معظم انقلاب، دولت و مردم است که باید با توجه به شعار امسال، مشکلات حوزه اجتماعی با برنامه ریزی دقیق و اقدام عملی و مشارکت همه دستگاه‌ها، مردم و نهادهای مدنی کنترل شود.
معاون استاندار بوشهر با تاکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های اجتماعی و دینی روحانیون و مساجد در کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: توجه به رسانه‌ها و انسجام دستگاه‌ها در اجرای طرح‌های اجتماعی و فرهنگی و پیشگیری و کاهش آن‌ها می‌تواند نقش بسزایی داشته باشد.
حقیقی خاطر نشان کرد: ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه و شهروندان از برنامه‌های مهم دولت است که در استان بوشهر طرح امید اجتماعی در این راستا طراحی و اجرا شده است.
وی با بیان اینکه نشاط اجتماعی، سلامت و بهداشت در راستای طرح امید اجتماعی اجرا می‌شود، تصریح کرد: اجرای طرح‌های شهروند سبز و حفاظت از محیط‌ زیست مشارکت و تسهیل‌گری اجتماعی، ارتقا و توانمند‌سازی سازمان‌های مردم نهاد و مهارت‌افزایی اجتماعی در راستای اجرای طرح امید اجتماعی استان بوشهر است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه مرحله نخست با 6 طرح امید اجتماعی در 81 نقطه شهری و روستایی استان بوشهر اجرا شد گفت: مرحله دوم نیز با 10 طرح امسال اجرا می‌شود.
حقیقی افزود: در اجرای طرح امید اجتماعی در استان بوشهر ضمن مشارکت دهیاران، بخشداران و فرمانداران، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، سازمان‌های مردم نهاد در اجرای این طرح مشارکت می‌کنند.