جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های استان بوشهر با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان - نمایش محتوای خبر

 

 

اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های استان بوشهر با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان

اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های استان بوشهر با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان

اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های استان بوشهر با اعتبار ۵۰ میلیارد تومان

سرهنگ حمید خرمدل در گفت‌وگو با خبرنگاران، محرومیت‌زدایی را یکی از فعالیت‌های مهم سپاه پاسداران دانست و با تاکید بر نقش مهم بسیج سازندگی در این عرصه اظهار داشت: بسیج سازندگی استان بوشهر در همه روستاهای این استان طرح‌های عمرانی و محرومیت‌زدایی اجراء کرده است و همه روستائیان این استان با فعالیت بسیج سازندگی آشنا هستند.

وی از اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: طرح‌های عمرانی در دهستان‌های محروم  از جمله دهستان‌های کبگان، دهرود و بوالخیر به عنوان دهستان‌های الگو  با اعتبار 50 میلیارد تومان اجرایی شده است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه در این دهستان‌ها طرح‌های عمرانی، اقتصادی و فرهنگی اجراء می‌شود گفت: بسیج سازندگی  استان بوشهر در راستای محرومیت‌زدایی تاکنون 1045 پروژه با اعتبار 8 میلیارد و 362 میلیون تومان اجراء کرده است.

خرمدل از اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: سالانه افزون بر 20 میلیارد تومان برای اجرای طرح‌‌های اقتصاد مقاومتی در روستاها و شهرهای استان بوشهر تسهیلات کم بهره به متقاضیان پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه سپاه امروز آمادگی کامل برای مقابله با تهاجم ابرقدرت‌های دنیا دارد تاکید کرد: ماموریت سپاه حفاظت از ارزش‌های انقلاب اسلامی است و بعد از تامین امنیت، مقابله با تهدیدات نرم و فرهنگی از وظایف و اولویت‌های سپاه است.