جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

آثار هنرمندان استان بوشهر در دهه فجر رونمایی می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

آثار هنرمندان استان بوشهر در دهه فجر رونمایی می‌شود

رئیس حوزه هنری بوشهر گفت: همزمان با ایام سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آثار هنرمندان استان بوشهر از جمله سرود انقلاب و عکس‌های دوران پیروزی انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود.

آثار هنرمندان استان بوشهر در دهه فجر رونمایی می‌شود

 

 امید پارسایی‌فر در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به نقش مهم مردم استان بوشهر در پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: مردم این استان  در عرصه پیروزی انقلاب اسلامی نقش مهم و بی بدیلی داشتند که در این عرصه هنرمندان استان بوشهر عکس‌هایی ثبت کرده‌‌اند.
وی از رونمایی از عکس‌های مردم استان بوشهر در پیروزی انقلاب اسلامی در ایام الله دهه فجر خبرداد و افزود: عکس‌های دوران پیروزی انقلاب اسلامی در استان بوشهر که تاکنون منتشر نشده‌اند، همزمان با دهه فجر رونمایی می‌شود.
رئیس حوزه هنری بوشهر  با بیان اینکه عکس‌های پیروزی انقلاب اسلامی در کتاب ویژه‌ای چاپ می‌شود تاکید کرد: گنجینه عکس‌های دوران پیروزی انقلاب در استان بوشهر اثر «اکبر اسکوروالا» از عکاسان بوشهری که تاکنون منتشر نشده همزمان با دهه فجر رونمایی می‌شود و سپس در قالب یک کتاب به چاپ می‌رسد.
 پارسایی‌فر رونمایی از «سرود انقلاب» از دیگر برنامه‌های دهه فجر در استان بوشهر دانست و خاطر نشان کرد: همزمان با ایام سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از سرود انقلاب کاری از هنرمندان استان بوشهر رونمایی و از صداوسیما  پخش می‌شود.
وی برنامه صدای هنر انقلاب را از دیگر برنامه‌های حوزه هنری استان بوشهر عنوان کرد و گفت: هنرمندان استان همزمان با دهه فجر در مدارس حضور می‌یابند و رشته‌های مختلف هنری را به دانش‌آموزان آموزش می‌دهند.
رئیس حوزه هنری بوشهر نشست تخصصی سینمای انقلاب با حضور یکی از کارگردانان مطرح سینما، شب شعر انقلاب با حضور شاعران مشهور کشور و نشست تخصصی داستان و رمان انقلاب را از دیگر برنامه‌هایی عنوان کرد که به مناسبت دهه فجر اجرا  می‌شود.