جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

اتوبان برازجان به دیلم امسال تکمیل می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

اتوبان برازجان به دیلم امسال تکمیل می‌شود

استاندار بوشهر گفت: اتوبان برازجان، گناوه و دیلم از ۸ پروژه بزرگراهی در دست اجرای استان بوشهر است که امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.

اتوبان برازجان به دیلم امسال تکمیل می‌شود

 مصطفی سالاری  در بررسی روند اجرایی بزرگراه گناوه به دیلم با بیان اینکه استان بوشهر در حوزه بزرگراهی از استان‌های برتر است، اظهار داشت: در دولت یازدهم 8 پروژه بزرگراهی در استان بوشهر آغاز شد که با تکمیل این طرح‌های راهسازی استان بوشهر جز سه استان برتر در حوزه بزرگراه‌ها است.

وی با بیان اینکه تکمیل بزرگراه دیلم به گناوه از اولویت‌های استان بوشهر است، تصریح کرد: این مسیر که دارای 57 کیلومتر طول است 30 کیلومتر آن زیربار ترافیک قرار گرفت  و 27 کیلومتر مابقی نیز از پیشرفت خوبی برخوردار است که تا پایان سال تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه 27 کیلومتر باقی‌مانده بزرگراه دیلم به گناوه روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی مطلوبی دارد، تصریح کرد: تلاش می‌شود همانگونه که به مردم وعده داده شده این بزرگراه تا پایان امسال تکمیل می‌شود تا یکی دیگر از مطالبات مردم محقق شود.
سالاری از اجرایی شدن کمربندی دیلم خبرداد و گفت: برای اتصال خروجی و ورودی دیلم به نقطه مرکز شهر کمربندی دیلم عملیات اجرایی آن آغاز شد.
وی با اشاره به تکمیل بزرگراه برازجان به گناوه تصریح کرد: بزرگراه برازجان به گناوه از پیشرفت و روند اجرایی مطلوبی برخوردار است که تنها 4 کیلومتر این مسیر در حال ساخت است که بزودی محور بزرگراهی برازجان به گناوه تکمیل می‌شود.
استاندار بوشهر با بیان اینکه با تکمیل بزرگراه دیلم به گناوه و اتصال آن به برازجان این مسیر به بزرگراه تبدیل می‌شود، افزود: اتوبان برازجان، گناوه و دیلم از 8 پروژه بزرگراهی در دست اجرای استان بوشهر است که  امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.