جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اتحاد مسلمانان بزرگترین راه مقابله با حربه‌های دشمنان اسلام است - نمایش محتوای خبر

 

 

اتحاد مسلمانان بزرگترین راه مقابله با حربه‌های دشمنان اسلام است

اتحاد مسلمانان بزرگترین راه مقابله با حربه‌های دشمنان اسلام است

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری ظهر امروز در مراسم عزاداری رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) و سبط اکبرش حضرت امام حسن مجتبی(ع) با تسلیت 28 صفر اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام(ص) سفیر سعادت و آورنده پیام عدالت، آزادی و رهایی از جهل و تاریکی برای تمام جوامع بشری است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر خاتم پیامبران حضرت محمد مصطفی(ص) را رسول رحمت و رأفت،اسوه اخلاق و ایمان برای جهان دانست و تصریح کرد: پیامبر گرامی اسلام (ص) الگویی برای تمام عرصه‌های جوامع انسانی است و شناخت و عمل کردن به سیره پیامبر اکرم(ص) سبب برطرف شدن بسیاری از مسائل و مشکلات مسلمانان می‌شود.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر شناخت سیره زندگی و شخصیتی حضرت محمد(ص) افزود: هر اندازه شناخت و معرفت امت اسلامی نسبت به پیامبر اسلام(ص) کامل‌تر شو د به همان اندازه زمینه سعادت و پیشرفت جوامع فراهم می‌شود.

صفایی بوشهری با بیان اینکه بعد از معرفت کامل عشق و ارادت انسان از اعماق جان آشکار می‌شود تاکید کرد: خداوند، حضرت محمد(ص) را به عنوان آخرین پیامبر الهی به عنوان رحمت و نعمت برای همه انسان‌ها معرفی کرده و آشنایی با آخرین پیامبر الهی سبب گشوده شدن دروازه‌های رحمت، نعمت و رافت می‌شود.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه پیامبر خاتم(ص) تجلی رحمت الهی برای عالمان هستند خاطرنشان کرد: احیا فرهنگ اسلامی سبب وحدت مسلمان، بصیرت، هوشمندی و مقاومت در برابر دشمنان اسلام می‌شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه دشمنان دنبال اختلاف میان مسلمانان هستند تصریح کرد: دشمنان به‌دنبال اختلاف میان مسلمان علیه یکدیگر هستند تا بتوانند بر جهان اسلام مسلط شوند.

صفایی بوشهری با تاکید بر اتحاد بیشتر مسلمانان برای خنثی شدن ترفند و توطئه دشمنان افزود: اتحاد اهل تسنن و تشیع و جوامع اسلامی بزرگترین راه مقابله با حربه‌های دشمنان اسلام است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه اتحاد در ایران اسلامی مثال زدنی است گفت: دشمنان مشاهده می‌کنند که ملت ایران هیچگاه وحدت و برادری را فراموش نمی‌کنند و این اتحاد ملت ایران در جهان اسلام مثال زدنی است.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر احیا فرهنگ نبوی و علوی خاطر نشان کرد: همه باید احیا فرهنگ نبوی و علوی و اتحاد برای مقابله با دشمنان مد نظر قرار دهیم تا در این عرصه به اهداف نبی مکرم اسلام(ص) دست یابیم.

صفایی بوشهری با بیان اینکه استان بوشهر الگویی برای وحدت است افزود: استان بوشهر الگویی برای وحدت اسلام در کشور است.

در این مراسم عزاداران بوشهری با برپایی مراسم سینه‌زنی و زنجیرزنی  عشق و ارادت خویش را به پیامبر بزرگ اسلام و اهل بیت(ع) به نمایش گذاشتند.