سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۴۰۰

آب شیرین‌کن بوشهر به‌طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

آب شیرین‌کن بوشهر به‌طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: بزودی از آب شیرین کن بوشهر با ظرفیت ۱۰ هزار متر مکعب آب آشامیدنی در شبانه روز بهره‌برداری می‌شود

آب شیرین‌کن بوشهر به‌طور رسمی به بهره‌برداری می‌رسد

 

کیقباد یاکیده نوسازی شبکه آبرسانی را از برنامه‌های مهم استان بوشهر دانست و اظهار داشت: طرح نوسازی شبکه آبرسانی بوشهر تدوین شده و امسال بر اساس اولویت‌بندی اجرا می‌شود.
وی با تاکید بر توجه به فرهنگ بهینه مصرف آب در استان بوشهر گفت: مشترکان آب در استان بوشهر به فرهنگ بهینه مصرف آب توجه جدی کنند چرا که بهترین راه مقابله با بحران کم‌آبی بهینه مصرف کردن است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن در استان را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه به ظرفیت 95 هزار متر مکعب در شبانه روز طرح آب شیرین‌کن در بوشهر تدوین شده است، گفت: طرح آب شیرین‌کن کنگان وارد مدار تولید شده و اکنون در شبانه‌روز بیش از 10 هزار متر مکعب آب از تاسیسات آب شیرین‌کن کنگان تولید و به شبکه آبرسانی این شهر منتقل می‌شود.
وی با اشاره به تکمیل آب شیرین‌کن بوشهر افزود: این تاسیسات با مشارکت سرمایه‌گذاری 42 میلیارد تومانی بخش خصوصی اجرایی شده که بزودی به‌طور رسمی مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
یاکیده گفت: با بهره‌برداری از این طرح روزانه 10 هزار متر مکعب آب آشامیدنی تولید و به شبکه آبرسانی بوشهر منتقل می‌شود .
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از تصویب طرح 35 هزار متر مکعبی آب شیرین‌کن بوشهر خبرداد و گفت: در مرحله ارزیابی کیفی سرمایه گذاران متقاضی هستیم و پس از جانمایی برای اجرای طرح مراحل انتخاب پیمانکار انجام می‌شود