حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

ویژه برنامه های سیمای بوشهر به مناسبت ماه مبارک رمضان - نمایش محتوای خبر

 

 

ویژه برنامه های سیمای بوشهر به مناسبت ماه مبارک رمضان

ویژه برنامه های سیما بوشهر به مناسبت ماه مبارک رمضان

ویژه برنامه های سیمای بوشهر به مناسبت ماه مبارک رمضان

برنامه ساحل رحمت ویژه افطار ماه مبارک رمضان  به تهیه کنندگی علی اکبر بهزادی و کارگردانی جوهر تنگستانی از ساعت 19 از سیمای مرکز بوشهر پخش می شود  شامل بخش هایی آداب و رسوم در ماه مبارک رمضان و میهمانان ویژه می باشد.

برنامه اهل سحر ویژه سحر ماه مبارک رمضان به تهیه کنندگی سعید بردستانی و کارگردانی قاسم خواجه ئیان از ساعت 3:30 از سیمای مرکز بوشهر پخش می شود . شامل بخش های پخش ادعیه – مناجات – مراسم سحری و مناسک رمضان در سرتاسر استان است

برنامه نوای ملکوت ویژه ترتیل قران در ماه  مبارک رمضان به تهیه کنندگی عبدالصاحب اقدسی و کارگردانی مهدی لاوری از ساعت 17:15  به صورت زنده از حسینیه عاشقان ثارالله از سیمای مرکز بوشهر پخش می شود شامل بخش های تفسیر قران و ترتیل خوانی قران کریم است .

معاونت خبر مرکز بوشهر نیز در ایام ماه مبارک رمضان با پخش گزارش های خبری با موضوع غباررویی مساجد – ترتیل خوانی قران کریم – توصیه های پزشکی در ماه مبارک رمضان – آمادگی اوقاف برای اجرای طرح های قرانی و تجهیز مساجد-  ارسال مبلغان  به مساجد-  مراسم سنتی در ماه مبارک رمضان – مواد غذایی مصرفی مردم در ماه مبارک رمضان و  شب های قدر  می پردازد .